Organizatorzy

Polsko - Niemiecka Izba Przemysłowo - Handlowa

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest nie tylko izbą bilateralną z największą ilością firm członkowskich w Polsce, ale również jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie.

AHK Polska reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Członkostwo w izbie to: zaproszenia na liczne spotkania biznesowe, dostęp do cennych informacji, możliwości promowania swojej firmy wśród pozostałych członków izby oraz liczne dodatkowe usługi.

50-osobowy zespół izby oferuje firmom z Niemiec i Polski profesjonalne usługi doradcze oraz wspomaga wymianę informacji i doświadczeń, jak i rozwój stosunków między instytucjami i przedsiębiorstwami po obu stronach Odry. Biuro Regionalne  AHK Polska we Wrocławiu  organizuje  na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny wiele  spotkań regionalnych, śniadań biznesowych, szkoleń i konferencji  a od 14 lat jesteśmy współorganizatorem International Oktoberfest.

Kontakt: Biuro Regionalne Wrocław – Beata Ausbiter-Żuk,  +48 71/ 79 48 337, e-mail: bausbiter@ahk.pl

https://ahk.pl/

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce jest jednym z wiodących głosów biznesu w Polsce. Reprezentujemy ponad 300 największych inwestorów zagranicznych z różnych sektorów gospodarki, którzy zainwestowali ponad 90 mld złotych i zatrudniają ponad 200 tysięcy osób. Nasze priorytety to rozwój gospodarczy, otwarty dialog pomiędzy biznesem i rządem, oraz zwiększanie konkurencyjności Polski na świecie we współpracy z amerykańskim know-how.

W 2003 roku Amerykańska Izba Handlowa w Polsce otworzyła swoje biuro we Wrocławiu, odpowiedzialne za oficjalną reprezentację AmCham w Polsce Południowo – Zachodniej. Od 2014 roku Monika Ciesielska – Mróz oficjalnie reprezentuje Izbę w regionie, jako dyrektor biura we Wrocławiu.

Do głównych zadań biura we Wrocławiu należy m.in. reprezentowanie interesów firm amerykańskich i międzynarodowych działających na Dolnym Śląsku, organizacja różnego rodzaju wydarzeń i spotkań dla firm członkowskich i ich potencjalnych partnerów biznesowych.

Kontakt : Biuro Regionalne Wrocław – Monika Ciesielska-Mróz, amcham.wroclaw@pmgroup-global.com

www.amcham.pl

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Brytyjsko Polska Izba Handlowa od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej i wymiany handlowej, a firmy zrzeszone w BPCC reprezentują ok. 25% bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Polsce. BPCC aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki wspierając ekspansję firm członkowskich na terytorium obu krajów. BPCC prowadzi bliską współpracę z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Polsce oraz Ambasadą R.P. w Londynie, a także jest aktywnym członkiem Rady Izb Brytyjskich w Europie (COBCOE) – sieci ponad 10000 firm w przeszło 30 krajach Europy.

Kontakt: Biuro Regionalne Wrocław i Poznań – Ilona Chodorowska, +48 668 820 206, e-mail: ilona.chodorowska@bpcc.org.pl

http://bpcc.org.pl/pl