Partnerzy i Sponsorzy

Echo Investment

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, jedynym na rynku z bogatym doświadczeniem w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażuje się w duże miastotwórcze projekty łączące rożne funkcje. Tworzy miejsca, w których ludzie mogą pracować, mieszkać, bawić się i zaspokajać potrzeby dnia codziennego. Flagowym projektem, uzupełniającym tkankę miasta, są Browary Warszawskie, powstające w sercu najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Spółka przygotowuje kolejne kompleksowe projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu.
Od 1996 roku Echo Investment jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zrealizowało już 145 projektów o łącznej powierzchni 1 450 000 mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski.
Najważniejszymi projektami zrealizowanymi przez Spółkę we Wrocławiu są biurowce Sagittarius Business House, Nobilis Business House, West Gate, West Link, Aquarius Business House, centrum handlowe Pasaż Grunwaldzki oraz inwestycje mieszkaniowe Grota 111, Przy Słowiańskim Wzgórzu.
Od 2015 roku Echo Investment jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej PIMCO – Oaktree – Griffin Real Estate.

Szczegóły
Przedstawiciel: Katarzyna Kubicka, katarzyna.kubicka@echo.com.pl
Firma: Deweloper
Sponsor: Sponsorzy Platynowi
Branża: Nieruchomości