Partnerzy i Sponsorzy

Lorien Engineering

LORIEN Engineering / GP Strategies jest firmą obecną w Polsce od wielu lat, posiadającą własne biuro we Wrocławiu oraz personel dedykowany do realizacji projektów inwestycyjnych w Polsce.

Zajmujemy się wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego od koncepcji poprzez opracowanie projektów budowlanych oraz wykonawczych we wszystkich branżach  łącznie z technologią, zarządzaniem i nadzorem nad wykonaniem inwestycji, opracowaniem specyfikacji zakupowo-przetargowych, transferem technologii i maszyn pomiędzy zakładami Klienta itp. Dodatkowo podejmujemy się uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz wymaganych prawem odbiorów.

 

Jesteśmy obecni w przemyśle w Polsce od wielu lat np. poprzez  projekty zrealizowane i w toku dla międzynarodowych korporacji takich jak m.in. Mondelez , Nestle, Mc Cain,  Kellogg’s, Heinz, Carlsberg, 3M, Colgate-Palmolive, Unilever, Heineken, Asahi Beer i wielu innych.

Nasze kluczowe branże to : przemysł spożywczy i napoje, chemia gospodarcza i użytkowa, zaawansowane technologie, przemysł motoryzacyjny.

 

Szczegóły
Sponsor: Sponsorzy Brązowi