Partnerzy i Sponsorzy

Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki

Od 1991 roku Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki (WFS) zaangażowana jest, jako przedsiębiorstwo państwowe Wolnego Państwa Saksonii, w trzech głównych obszarach: reklama dla biznesowej lokalizacji Saksonii, doradztwo dla potencjalnych inwestorów; kompleksowo od pomysłu do realizacji projektu. Ponadto WFS wspiera firmy saksońskie w ich działaniach w zakresie eksportu, inicjuje międzynarodową współpracę gospodarczą.

Saksonia jest jednym z najbardziej dynamicznych regionów gospodarczych w Niemczech. W Saksonii działa ponad 40.000 potencjalnych partnerów gospodarczych o wielu różnych twarzach i tradycjach, aktywnie kształtując rzeczywistość regionu.

Czy wiedzą Państwo, że to w Dreźnie bije cyfrowe serce europejskiej mikroelektroniki? A w Chemnitz saksońscy przedsiębiorcy i naukowcy, korzystając z niezwykle silnych tradycji przemysłowych, prowadzą pionierskie badania nad znalezieniem rozwiązań dla rozwoju niezależnej energetycznie fabryki przyszłości? Wiele do zaoferowania ma również Lipsk, tętniąca życiem metropolia będąca ośrodkiem handlowym, medialnym oraz miejscem najstarszych w Europie targów. Saksońskie firmy są otwarte na kooperację.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani w pozyskaniu dalszych informacji lub kontaktów gospodarczych w Saksonii, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem panią Anną Sikorską, która prowadzi biuro WFS w Polsce, z siedzibą we Wrocławiu (wfs.sikorska@saxony.pl).

Szczegóły
Przedstawiciel: Anna Sikorska, wfs.sikorska@saxony.pl
Sponsor: Sponsorzy Brązowi